درباره ما

تمدن ها به دنبال توسعه بستری می باشد که کاربران ایرانی و غیر ایرانی در آن بتوانند با آرامش و اعتماد، سواد تاریخی خود را در پهنه وب گسترش دهند و قطعا این مهم بدون حضور رنگین کاربران خوش فکر و خلاق اتفاق نخواهد افتاد،پس ما را از پیشنهادات و انتقادات دلگرم کننده خود بی نصیب نگذارید.

موسس ، ایده پرداز و برنامه نویس پروژه تمدن ها، مجید صالح پور و مالک قانونی آن فتحعلی ستوده نیا کرانی می باشد.

سرمایه گذاران تمدن ها

تمدن ها در حوزه بخش خصوصی و توسط شرکت سورن مدیا و آقای فتحعلی ستوده نیا کرانی سرمایه گذاری شده است.

در تمدن ها، همه چیز تحت کنترل شماست!

هر اتفاقی که در تمدن ها مرتبط با شما رخ می دهد، تمدن ها شما را مطلع می کند. پرسیدن سوال، پاسخ دیگران به پرسش های شما!

تمدن ها ساده است!

تمدن ها ساده و سریع است. شما می توانید به سادگی از تمامی امکانات تمدن ها استفاده نمایید. ما برای آسایش شما، روش های گوناگونی برای سادگی تمدن ها به کار گرفته ایم. اگر ایده ای برای ساده تر شدن تمدن ها دارید ما را مطلع نمایید. بهترین ایده ما درتمدن ها استفاده از ایده های شماست.

روزانه هزاران نفر تمدن ها را می بینند!

فاصله ما تا شما چند کلیک

مرکز تماس کاربران تمدن ها، پل ارتباطی ما با شماست. با چند کلیک ساده اولین ارتباط خود را با تمدن ها شروع نمایید. تیم پشتیبانی تمدن ها پاسخگوی شما خواهد بود. اگر پیشنهاد همکاری با تمدن ها دارید، نیازمند پشتیبانی هستید، انتقاد یا پیشنهادی دارید، حتما سری به مرکز تماس کاربران تمدن ها بزنید.

امکان پرسش و پاسخ

در صورتیکه در مورد هر چیزی ابهام یا پرسشی دارید، می توانید با پرسش و پاسخ سوال خود را به صورت مستقیم از دیگران بپرسید، اگر عضو تمدن ها باشید، تمدن ها پاسخ را به شما اطلاع خواهد داد.

بهترین ایده ما درتمدن ها استفاده از ایده های شماست. تمدن ها راهکاری مختلفی را برای جمع آوری نظرات شما در نظر گرفته شده است، مرکز تماس کاربران تمدن ها، بررسی رفتار کاربران در سایت از طریق داده های جمع آوری شده در تمدن ها، مصاحبه موردی با کاربران تمدن ها و ... روش های می باشند که ما از طریق آنها نظرات شما را جمع آوری می کنیم. براساس این نظرات، طراحی و عملکرد تمدن ها چندماه یک بار بروز می گردد.

جمعیت انسان حال حاظر سیاره زمین
February 2012
Sa Su Mo Tu We Th Fr
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2
آرشیو
تمدن ها
به
زودی